poniedziałek, 1 października 2012

Krytycy z pierwszego piętra edycja II


Rozpoczynamy nabór uczestników II edycji warsztatów dziennikarstwa filmowego „Krytycy z pierwszego piętra”.

Projekt „Krytycy z pierwszego piętra” skierowany jest do wszystkich, którzy pragną zdobyć gruntowną wiedzę na temat dziennikarstwa filmowego we wszelkich możliwych jego przejawach; dowiedzieć się jak funkcjonuje rynek filmowy w Polsce i na świecie oraz zdobyć praktyczne umiejętności w dziedzinie tworzenia tekstów i audycji o tematyce filmowej. Zajęcia poprowadzą wybitni dziennikarze filmowi współpracujący z najważniejszymi mediami w Polsce („Rzeczpospolita”, „Gazeta Wyborcza”, „Radio Plus Warszawa”, „Filmweb”, „Newsweek”, „Wysokie Obcasy”, „Kino”). Warsztaty organizowane są przez Centrum Myśli Jana Pawła II oraz Warszawską Fundację Filmową. Partnerami projektu są Filmweb i Animacja Kultury Instytutu Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego.

Zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych www.facebook.com/krytycy oraz www.krytycyz1pietra.blogspot.com poświęconych pierwszej edycji warsztatów.

Nowością II edycji będzie możliwość realizacji przez uczestników cyklicznego programu telewizyjnego o tematyce filmowej oraz praktyczny warsztat z realizacji audycji radiowych.

Zajęcia odbywać będą się od 15 listopada 2012 do 25 kwietnia 2013 w CZWARTKI w godzinach 18.00 – 20.00 w przestrzeni „1Piętra” – ul. Foksal 11

Zgłoszenia zawierające FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY oraz od jednego do trzech tekstów o tematyce filmowej (do 2000 znaków) prosimy przesyłać na adres krytycyz1pietra@gmail.com do 25 października 2012!


Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży do 26 roku życia. O przyjęciu na warsztaty decyduje ocena nadesłanych prac oraz KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz