środa, 13 czerwca 2012

KONKURS - ZAGADKI FILMOWE

Warszawski Festiwal Filmowy oraz Krytycy z pierwszego piętra zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, w którym do zdobycia są aż 3 karty wstępu na 28. WFF.

REGULAMIN

Aby wziąć udział konkursie należy "polubić" facebookowy profil warsztatów (www.facebook.com/krytycy), na którym pojawiać się będą powiadomienia o kolejnych odsłonach konkursu.

Co kilka dni na blogu www.krytycyz1pietra.blogspot.com pojawiać się będą filmowe zagadki. Osoba, która jako pierwsza prześle na adres widzowie@wff.pl prawidłową odpowiedź otrzyma 10 punktów, druga - 9, trzecia - 8, czwarta - 7, piąta - 6, szósta i każda kolejna - 5 punktów. Na odpowiedzi czekać będziemy 24 godziny od opublikowania każdej zagadki.

Po każdej z przewidywanych 12 zagadek aktualizowana będzie lista rankingowa. Osoby, które będą brały udział w konkursie regularnie mają największe szanse na zwycięstwo.

Trzy najlepsze osoby zdobędą kartę wstępu na cały 28. WFF.

Pierwsza FILMOWA ZAGADKA już niebawem.

2 komentarze:

  1. Witam. Czy można prosić o sprecyzowanie czy "polubienie" profilu Krytyków jest warunkiem wygranej w konkursie czy tylko metodą dowiadywania się o aktualizacjach?

    Z regulaminu wynika, że zagadki i tak będą publikowane na blogu, a odpowiedzi i tak nadsyła się zwykłym mailem. A jako że nie korzystam z Facebooka, to nie chcę zakładać konta tylko w celu wzięcia udziału w konkursie, w którym uczestniczy się i tak z zupełnym pominięciem FB.

    OdpowiedzUsuń
  2. Polubienie profilu Krytyków na FB nie jest warunkiem wygranej. Dla korzystających z FB będzie to jednak znacznym ułatwieniem.

    OdpowiedzUsuń