środa, 23 listopada 2011

Krytycy z pierwszego piętra – warsztaty dziennikarstwa filmowego styczeń 2012 – czerwiec 2012 1Piętro (ul. Foksal 11, p.1)

Krytycy z pierwszego piętra – warsztaty dziennikarstwa filmowego
styczeń 2012 – czerwiec 2012
1Piętro (ul. Foksal 11, p.1)

1Piętro, Centrum Myśli Jana Pawła II, Warszawska Fundacja Filmowa oraz Filmweb.pl zapraszają na jedyne w Polsce warsztaty dziennikarstwa filmowego.

Projekt „Krytycy z pierwszego piętra” skierowany jest do wszystkich młodych* miłośników dobrego kina, którzy pragną zdobyć gruntowną wiedzę na temat dziennikarstwa filmowego we wszelkich możliwych jego przejawach; dowiedzieć się jak funkcjonuje rynek filmowy w Polsce i na świecie oraz zdobyć praktyczne umiejętności w dziedzinie tworzenia tekstów i audycji o tematyce filmowej.

Zajęcia poprowadzą wybitni dziennikarze filmowi współpracujący z najważniejszymi mediami w Polsce („Rzeczpospolita”, „Gazeta Wyborcza”, „Trójka”, „Filmweb”, „Newsweek”, „Wysokie Obcasy”, „Kino”, „Uważam Rze”, „Film”, „Telewizja Polska”, „Salon 24”).

W programie:

Spotkania z gośćmi – krytykami z najważniejszych mediów w Polsce oraz twórcami filmowymi

Projekcje filmowe arcydzieł kina współczesnego oraz dyskusje na ich temat

Spotkania warsztatowe oraz wykłady

Warsztaty odbywać się będą w czwartki w godzinach 18.00-20.00 na terenie 1 Piętra (ul. Foksal 11, p.1) Pierwsze spotkanie już 5 stycznia 2012.

Liczba miejsc ograniczona!

Zgłoszenia
Zgłoszenia zawierające FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY oraz od jednego do trzech tekstów o tematyce filmowej (do 2000 znaków) prosimy przesyłać na adres krytycyz1pietra@gmail.com do 27 grudnia 2011!

UWAGA!
*Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży do 26 roku życia.
O przyjęciu na warsztaty decyduje ocena nadesłanych prac oraz KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz